Google


Stacje redukcyjno - pomiarowe gazu ziemnego

- projektowanie stacji redukcyjno - pomiarowych,

- produkcja, dostawa i montaż,

- modernizacje istniejących obiektów gazowniczych,

- serwis i utrzymanie ruchu urządzeń gazowniczych,

- kontrole i audyty bezpieczeństwa,

- budowa kontenerów.

Nasze biuro projektowe realizuje szereg projektów branży gazowniczej, poczynając od niewielkich punktów redukcyjno pomiarowych kończąc na największych układach kondycjonujących dla kopalń gazu i zakładów przemysłowych. Nasz zespół projektowy to inżynierowie wielu branż: gazownicy, elektrycy, automatycy, energetycy, konstruktorzy oraz ludzie mający kilkudzięsięcioletnie doświadczenie w eksploatacji urządzeń gazowniczych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala na projektowanie nie tylko technologii stacji, ale również systemów automatyki, kontroli jakości gazu, przesyłu danych wraz z dedykowanym oprogramowaniem. 

W czasie dotychczasowego okresu działalności dostarczyliśmy blisko tysiąca układów pomiarowych i redukcyjnych dla naszych klientów. Część tej produkcji serwisujemy i kontrolujemy do dnia dzisiejszego, zapewniając bezpieczeństwo i stałe bezawaryjne dostawy gazu do naszych klientów.

Przeprowadzamy roczne, miesięczne i tygodniowe kontrole stacji redukcyjno - pomiarowych oraz audyty bezpieczeństwa infrastruktury gazowej zakładów przemysłowych. Kontrola stacji redukcyjno - pomiarowej ma na celu weryfikację działania istniejącej technologii, natomiast audyt bezpieczeństwa pozwala spojrzeć na całą infrastrukturę gazową zakładu od węzła wejściowego po odbiorniki końcowe. Finalnym rezultatem audytu bezpieczeństwa jest protokół w którym, omówiono stan infrastruktury gazowej wraz z źródłami potencjalnych zagrożeń oraz możliwościami ich ograniczenia przez dostępne środki techniczne i ludzkie.

Nowości

127000
alchemia
dobgaz
smocy