Google

Zdalny dostęp - Szafki telemetrii


acgtSkrzynka telemetrii jest typową szafką instalacyjną, wyposażoną w elementy pozwalające zrealizować układ transmisji danych z rejestratorów szczytów, przeliczników oraz rejestratorów ciśnień.

W podstawowej wersji zawiera zasilacze - bariery, interfejsy transmisyjne, elementy zapewniające zasilanie oraz ochronę przeciwporażeniową, przepięciową i zwarciową. Dodatkowo szafka może być wyposażona w przemysłowy modem telefoniczny PSTN, GSM lub GSM-GPRS.

Standardowo (skrzynka w wersji P) wykonana jest z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, co zapewnia wysoką wytrzymałość mechaniczną oraz odporność na warunki zewnętrzne. Zapewnia ona odpowiednią osłonę dla elementów układu transmisji, zarówno od uszkodzeń mechanicznych jak i środowiskowych. W pomieszczeniach obsługi poprawia estetykę i zapewnia wysoki poziom ochrony p. porażeniowej. Zabezpiecza przed dostępem osób niepowołanych do obwodów iskrobezpiecznych. Stosowanie gotowej skrzynki telemetrii upraszcza montaż i uruchomienie układu zmniejszając do minimum ilość połączeń elektrycznych do wykonania i eliminując konieczność montażu mechanicznego poszczególnych elementów.

Skrzynki są wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami. Na życzenie klienta układy telemetrii mogą być zabudowane w szafce metalowej, malowanej proszkowo.

Skrzynki telemetrii do zastosowań na terenach zakładów przemysłowych wyposażone mogą być w radiomodemy niskiej mocy, Access Pointy Wifi, konwertery kablowe ethernet w tym światłowodowe oraz konwertery do kablowych sieci przemysłowych.

Nowości

127000
alchemia
dobgaz
smocy